O firmie

O firmie

Lakiernia proszkowa Art-Mar Machura to firma rodzinna, która została założona w miejscowości Poraj niedaleko Częstochowy w 2009 roku. Od początku naszej działalności staraliśmy się oferować usługi na najwyższym poziomie, zdając sobie sprawę, iż pozytywna opinia naszych klientów jest drogą do sukcesów naszej firmy. Wszystkie zadania, których się podejmujemy wykonujemy z najlepszą wiedzą, rzetelnie oraz zgodnie z terminami. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, dobremu zapleczu technicznemu oraz innowacyjności działania jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom stawianym nam przez klientów.

Zaletą naszej lakierni proszkowej jest możliwość malowania proszkowego bardzo dużych elementów, nawet o wymiarach 9000x1500x2000 mm.

Istotnym etapem przygotowywania do lakierowania jest czyszczenie powierzchni. Posiadamy komorę do piaskowania i śrutowania z możliwością obsługi elementów do 12 metrów. Daje to możliwość oferowania w pełni profesjonalnych usług lakierniczych.

Nasi pracownicy i technolodzy to doświadczeni fachowcy mający styczność z technologią lakierowania proszkowego od wielu lat, wciąż poszerzający swoją wiedzę dotyczącą najnowszych rozwiązań stosowanych w lakiernictwie proszkowym.

Nakładanie powłok lakierniczych metodą elektrostatyczną cieszy się w ostatnich latach dużą popularnością. Wynika ona między innymi z właściwości powłoki. Oprócz efektu wizualnego charakteryzuje się ona dużą odpornością na warunki atmosferyczne, chemiczne oraz

mechaniczne. Dzięki rosnącej popularności tej metody lakierowania nasza firma ciągle zdobywa nowych klientów. Dotychczasowi kontrahenci, zadowoleni z naszych usług, wciąż korzystają z lakierni proszkowej firmy Art-Mar.